comarch

Comarch jest producentem rozwiązań informatycznych oraz integratorem. Od 1993 Comarch pomaga klientom w osiąganiu większej rentowności i w czerpaniu zysków z nowoczesnych produktów i rozwiązań, z wykorzystaniem szerokiego spektrum narzędzi uzupełnianych najwyższej jakości usługami. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach (w telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw) dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek. Obecnie firma zatrudnia ponad 5000 najwyższej klasy specjalistów. Posiada swoje oddziały w 49 miastach w 24 krajach.

orange

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce i jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. Posiada największą w Polsce infrastrukturę techniczną, wspierającą świadczenie usług z zakresu telefonii stacjonarnej i komórkowej oraz transmisji danych. W oparciu o nią świadczy usługi w najnowocześniejszych technologiach. Działa we wszystkich segmentach rynku telekomunikacyjnego, prowadzi własną działalność badawczą i wdrożeniową w dziedzinie telekomunikacji. Jest znanym mecenasem kultury i sportu a za pośrednictwem Fundacji Orange jest stale zaangażowana w działalność charytatywną.

Orange Polska, jako operator zintegrowany oferuje klientom indywidualnym i firmom kilkaset różnorodnych usług oraz kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych, dostępnych na terenie całego kraju i poza granicami. Jest dostawcą ofert konwergentnych przygotowanych w oparciu nowoczesne usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej, w tym szybkiego – szerokopasmowego dostępu do Internetu i transmisji danych, w technologiach stacjonarnych oraz mobilnych, telewizji cyfrowej HD i video na życzenie a także licznych usług multimedialnych. Całkowity zasięg sieci Orange obejmuje 99,8 proc. populacji kraju.

Orange Polska jest częścią Orange – jednego z największych światowych operatorów telekomunikacyjnych, działającego w 32 krajach, gdzie obsługuje 231 mln klientów (dane na dzień 30.06.2013). Orange jest również jednym ze światowych liderów w zakresie usług telekomunikacyjnych, świadczonych pod marką Orange Business Services, na rzecz międzynarodowych przedsiębiorstw.

payu

PayU to globalny dostawca usług płatniczych. Oferuje ponad 250 kanałów płatności oraz usługi typu eWallet. Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na 4 kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby użytkowników w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu. PayU jest liderem rynku płatności internetowych na wielu lokalnych rynkach, w tym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry, Rumunia, Rosja), gdzie procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów. W listopadzie 2012 r. spółka PayU S.A., jako pierwsza w Polsce, uzyskała licencję instytucji płatniczej i podlega w związku z tym nadzorowi KNF. Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.

sygnity

Sygnity S.A. jest czołową polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 25 lat dostarcza i wdraża zaawansowane technologicznie rozwiązania własne oraz rozwiązania firm globalnych. Spółka świadczy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu, dla instytucji administracji centralnej i samorządowej oraz ochrony zdrowia, a także dla dużych i średnich firm najważniejszych sektorów gospodarki: bankowo-finansowego, ubezpieczeniowego, energetycznego i paliwowego.

Zespół Sygnity liczy ponad 1 300 ekspertów. To profesjonaliści, łączący unikalne kompetencje, rozległą, specjalistyczną wiedzę merytoryczną z wieloletnim doświadczeniem branżowym, zdobytym przy realizacji projektów dla największych, najbardziej wymagających Klientów.

Razem ze spółkami zależnymi Sygnity tworzy Grupę Kapitałową, która oferuje swoje usługi nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

emc

EMC jest światowym liderem pomagającym firmom i dostawcom usług informatycznych przekształcać ich infrastrukturę IT i dostarczać ją w modelu IT as a service. Podstawę tej transformacji stanowi cloud computing. Innowacyjne produkty i usługi EMC przyspieszają transformację informatyki w kierunku chmury, pomagając działom IT przechowywać, zarządzać, zabezpieczać i analizować najcenniejszy zasób w firmie – dane – w bardziej elastyczny, bezpieczny i tani sposób.
Więcej o EMC: www.emc.com/pl

cisco

Cisco jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych, zmieniających nasze postrzeganie komunikacji i współpracy międzyludzkiej. Sprzęt, oprogramowanie i usługi firmy Cisco są wykorzystywane do budowy rozwiązań internetowych, które umożliwiają zarówno użytkownikom indywidualnym, firmom, jak i całym państwom podniesienie efektywności, zwiększenie poziomu zadowolenia klientów oraz poprawę konkurencyjności.

ibm

Firma IBM w 2011 r. obchodziła stulecie swojego istnienia. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne. W ogłoszonej strategii biznesowej firma kładzie nacisk na kognitywne przetwarzanie danych i cloud computing. Na polskim rynku IBM działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku. IBM współpracuje ściśle z klientami wszystkich najważniejszych sektorów gospodarki: finansowego, telekomunikacyjnego, przemysłowego, energetycznego, motoryzacyjnego, administracji publicznej, rynku MSP i innych.

pmp

Polskie Miasto Przyszłości to platforma wymiany doświadczeń, inspiracji i rozwiązań dla miast. Projekt powstał z inicjatywy firmy Cisco Poland, zaś biorą w nim udział firmy dostarczające technologię i know-how, które umożliwiają budowę zintegrowanych systemów w trzech kluczowych dla rozwoju inteligentnego miasta obszarach:

– bezpieczeństwo, transport i komunikacja;
– edukacja;
– kontakt mieszkańcem.

is

Rejestracja

Rejestracja XIV Forum Nowej Gospodarki

Więcej

O forum

Celem Forum Nowej Gospodarki jest zbudowanie trwałej platformy współpracy w trójkącie biznes - nauka - administracja, wspierającej rozwój „nowej gospodarki” w Polsce.

Więcej